Femiboostin

Femiboostin
Price:
?
Availability:
Login or Sign up to be able to buy and see our prices

Femiboostin

Article code: HL008A
Producer: Femiboostin
EAN: 5907465648073

Która z nas nie chciałaby się pochwalić jędrnym i kształtnym biustem? Niestety, w tym względzie natura bywa nieobliczalna. Niektórym dała zbyt wiele, a innym ewidentnie poskąpiła. Patrząc na imponujące dekolty niektórych kobiet, nie trudno popaść w kompleksy. A może nie ma sensu się aż tak przejmować?

Wielu mężczyzn przecież preferuje mniejszy biust i ocenia kobiety jako całokształt, a nie same piersi. Jeżeli jednak nadal marzysz, żeby Twoje piersi były chociaż o miseczkę większe - to ten artykuł jest dla Ciebie. Ocenimy tutaj środek Femiboostin, który ma naturalnie powiększyć piersi o około miseczkę!

Femiboostin skład

Trigonella (Fenugreek) - ma długą historię jako środek wspomagający rośnięcie piersi i używany jest do wytważania syntetycznego estrogenu. Badania wykazują, że wzmaga rozrost i tworzenie się nowych tkanek peirsi, zwiększając tym samym ich rozmiar i "pełność".  Wyciąg ma bardzo dużą koncentrację śkładników aktywnych.

Angelica Sinesis / Dong Quai - znany również jako damski żeń-szeń. Ma szereg prozdrowotnych właściwości dla kobiet. Zaczynając od regulacji cyklu miesiączkowego, przez zmniejszenie jej bolesności aż po zwiększenie piersi. Jest źródłem wielu składników trudno dostępnych dla organizmów, czyniąc go niezbędnym.

Saw Palmetto - Palma sabałowa - Znana jest dobrze jako anty-androgen. Oznacza to, że zmiejsza poziom DHT w organizmie. Utrzymanie niksich poziomów DHT, niższych niż innych hormonów (estrogenu i progesteronu), gdyż DHT to męski hormon, kótry może efektywnie zatrzymać lub hamować rozrost piersi.

L-Tyrosine - jest bezpośrednim prekursorem tyroksyny. Ma ona wpływ na zwiększenie przemiany materii oraz kontroluje tempo wzrostu. Jest aminokwasem niezbędnym do produkcji neuroprzekaźników i ma udowodniony wpływ na centralny układ nerwowy. Dlatego L-Tyrozyna jest składnikiem kluczowym przy powiększaniu piersi.

 

Foeniculum (Fennel) - zawiera znaczną ilość flawonoidów, które stymulują i poprawiają procesy wzrostu tkanki gruczołowej piersi, zwiększając tym samym same piersi.

Femiboostin dawkowanie

Producent zaleca stosowanie środka dwa razy dziennie - rano i wieczorem. Ma to na celu utrzymanie odpowiedniego stężenia składników aktywnych jak i ciągłą regulację poziomów hormonów.

Femiboostin efekty

Przewidywany przez producenta efekt powiększenia piersi, zwiększenia ich objętości i jędrności ma wynikać z oddziaływania Femiboostin na organizm. Odpowiednie zarządzanie gospodarką hormonalną, wywołanie impulsu do wzrostu i zapewnienie odpowiednich składników odżywczych będzie niezbędne do rozpoczęcia wzrostu piersi w każdym wieku.